Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA získala silného partnera pro oblast zemědělského pojištění

RENOMIA a společnost Agropoistenie, slovenský lídr trhu v oblasti zemědělského pojištění, úspěšně završily jednání o partnerství.

Ziskem majoritního podílu ve společnosti Agropoistenie RENOMIA posiluje svou oborovou specializaci a stává se jedničkou v zemědělském pojištění v ČR i na Slovensku.

„Zemědělství je důležité odvětví a my mu chceme z hlediska pojištění a řízení podnikatelských rizik nabídnout tu nejlepší možnou podporu. Naše zkušenosti a mezinárodní know-how společně využijeme k dalšímu zkvalitnění služeb pro naše klienty na Slovensku a samozřejmě i v České republice,“ říká Jiří Nepala, managing partner RENOMIA.

Společnost Agropoistenie založili v roce 2013 Milan Knoll a Marek Dudáš, kteří i nadále zůstávají ve vedení společnosti. Agropoistenie je v současnosti největším zprostředkovatelem zemědělského pojištění na Slovensku, velký důraz klade na inovace, a to jak ve vztahu k nabízeným pojistným řešením, tak využitím moderních technologií. Hodnota pojistného spravovaného společností Agropoistenie přesahuje 160 mil. Kč.

Strategií RENOMIA GROUP je detailně rozumět jednotlivým oborům podnikání, chápat jejich potřeby a díky tomu přinášet svým klientům nejlepší pojistná řešení a krytí rizik. Vedle zemědělství máme specializované týmy pro mnoho dalších oborů průmyslu a podnikání a jejich odborné služby jsou k dispozici i členům sítě RENOMIA NETWORK.
Na fotografii zleva Jiří Nepala, managing partner RENOMIA, Marek Dudáš a Milan Knoll,
jednatelé společnosti Agropoistenie

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

IKEP s.r.o.
Havlíčkova 1732
26601 Beroun

ikep@ikep.cz
+420 731 157 400